O nas

Transport niskopodwoziowy maszyn rolniczych, budowlanych oraz pojazdów ciężarowych.
Specjalistyczny transport niskopodwoziowy kombajnów, ciągników rolniczych, maszyn leśnych i wszelkich ciężkich maszyn.


Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie w zakresie transportu maszyn ciężkich, w skład, którego wchodzą usługi przewozu, załadunku, wyładunku oraz relokacji maszyn i pojazdów. Naczepy, którymi dysponujemy wyróżniają się bardzo wysoką ładownością, nawet do XX ton, a dzięki zastosowaniu najazdów i wciągarek, ich użytkowanie nie niesie ze sobą ryzyka uszkodzenia pojazdu. Wykwalifikowany personel, na każdym etapie współpracy dba o to, by Twój ładunek został bezpiecznie przetransportowany z punktu A do punktu B.


Świadczymy najwyższej jakości usługi transportu takich maszyn i urządzeń jak:


  • maszyny rolnicze – w tym traktory, przyczepy, kombajny,
  • maszyny budowlane – w tym koparki, żurawie, ładowarki teleskopowe, wózki widłowe,
  • specjalistyczne maszyny leśne.

Dodatkowo, korzystając z naszych usług możesz zlecić transport kontenerów morskich, kontenerów biurowych, materiałów budowlanych, rur, płyt drogowych i wielu innych ładunków.


Zapewniamy

Fachowość i pełen
profesjonalizm

Kompleksową obsługę
transportów

Indywidualne podejście
do każdego zlecenia


Tym co wyróżnia naszą firmę jest przede wszystkim fachowość i pełen profesjonalizm!


Decydując się na wybór naszej firmy możesz liczyć na kompleksową obsługę transportów. Wiemy, jak ważne dla Klientów jest kompleksowe wsparcie. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko zaoszczędzić koszty związane z koniecznością zamówienia różnorodnych firm, ale przede wszystkim znacząco obniża termin oczekiwania na realizację. Tymczasem czas w działalności jest tym, czego nigdy nie ma w nadmiarze.


Do każdego Klienta podchodzimy indywidualne. Podczas wyceny zlecenia bierzemy pod uwagę indywidualne zapotrzebowanie Klienta. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę zróżnicowanie zleceń, ilość maszyn i ładunków wymagających transportu, a także długość trasy. Odchodząc od sztywno narzuconych cenników, jesteśmy w stanie dopasować swoją ofertę do potrzeb każdego przedsiębiorcy, by mógł otrzymać najwyższej jakości usługę, w satysfakcjonującej cenie.


Do wszystkich swoich realizacji podchodzimy w pełni profesjonalnie. Każde, nawet najmniejsze zlecenie realizujemy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, dbając o zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Wiemy, że terminowość jest niezwykle ważna, dlatego staramy się nie wprowadzać zmian do harmonogramów, a wszelkie zmiany wywołane działaniem siły wyższej, każdorazowo szczegółowo omawiamy z naszymi kontrahentami.
Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych