Firma transportowa obsługując WARMIŃSKO-MAZURSKIE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na obszernych obiektach. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach przemysłowych.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego typu. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo funkcjonować potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych