Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując OŻARÓW MAZOWIECKI i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Przewóz niskopodwoziowy

  Potrzebują Państwo zamówić transport maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz maszyn rolniczych. bądź samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Szukają Państwo firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie? Jednocześnie zależy Państwu na tym, by nie przepłacić? Warto postawić na naszą ofertę. Jesteśmy jednostką doświadczoną w przewozie niskopodłogowym różnych pojazdów oraz maszyn. Pracujemy tak, aby nasi Kontrahenci byli naprawdę zadowoleni. Wiemy, jak ogromna odpowiedzialność na nas ciąży. Właśnie dlatego u nas kolosalny nacisk położony jest na bezpieczeństwo przewozu.

  Czemu przewóz niskopodwoziowy samochodów ciężarowych w naszym wykonaniu to właściwy wybór?

  Nasza bogata oferta to również bardzo dobrze zorganizowany transport samochodów ciężarowych. To znaczące pojazdy, jakie jednak w pewnych momentach należy przewieźć w określone miejsce. W rzeczywistości nie jest to łatwe. Samodzielne zorganizowanie takiego transportu w wielu przypadkach jest niemożliwe. Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych Klientów, realizujemy nienagannie zorganizowany transport niskopodłogowy samochodów ciężarowych. Do jego realizacji używamy wyłącznie najwyższej klasy pojazdy, jakie przystosowane są do przewożenia tak dużych oraz ciężkich samochodów. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy niezwykle dokładnie. Duże znaczenie ma dla nas dotrzymanie ustalonych terminów. Dbamy również o przystępną politykę cenową. Staramy się przy wyznaczaniu stawek mieć na uwadze zadowolenie naszych Kontrahentów.Jeżeli szukają Państwo firmy, jaka kompetentnie zorganizuje dla Państwa transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych bądź też samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, iż wybiorą firmę, która dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, szukają takiej, która duży nacisk stawia na bezpieczeństwo transportu, nie ma na co czekać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty. Gwarantujemy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Nie warto zwlekać – najlepiej od razu skontaktować się z nami.

  Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych

  Oferujemy kompetentnie zorganizowany transport niskopodłogowy maszyn budowlanych. Zarządzamy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na sprawną i bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które zezwala nam bez kłopotów transportować nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę niekonwencjonalne. Jesteśmy firmą, jaka nie boi się wyzwań. Dysponujemy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym czasie. Regularnie przechodzą potrzebne przeglądy techniczne, a prawdopodobne usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Kontrahentem terminem.

  Czemu przewóz niskopodłogowy maszyn rolnych wykonywany przez naszą firmę to właściwy wybór?

  Wiemy, iż przewóz maszyn rolniczych nie należy do najprostszych. Wychodząc naprzeciwko potrzebom i wymaganiom Klientów, którzy muszą przetransportować różne maszyny rolnicze, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolnych – podobnie jak budowlanych – realizujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. Stale znaczną wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa. Porządnie chronimy transportowane maszyny na czas przewozu. Dbamy o to, aby nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam przewozić maszyny rolne w sposób, jaki nie stanowi zagrożenia dla osób naocznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę i umiejętności wymagane do pracy w tej branży. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować przewóz maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolne, masz prawo być pewny, że we wskazane miejsce trafią one w świetnym stanie i o ustalonej porze. Mamy wszelkie kwalifikacje oraz uprawnienia, jakie niezbędne są do tego, by ogromne maszyny oraz sprzęty transportować zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami.  Formularz kontaktowy  9 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych