Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując LIPSKO i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Czym cechuje się wykonywany przez nas transport niskopodwoziowy sprzętów budowlanych?

  Proponujemy fachowo zorganizowany przewóz niskopodłogowy maszyn budowlanych. Dysponujemy prywatnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na efektywną oraz doskonale zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które zezwala nam bez problemów przewozić nawet te maszyny, jakich rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy firmą, która nie boi się nietypowych zleceń. Zarządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej odpowiednim czasie. Regularnie przechodzą potrzebne przeglądy techniczne, a ewentualne usterki są na bieżąco eliminowane. Właśnie dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z uzgodnionym z Klientem terminem.

  Transport niskopodwoziowy maszyn rolnych

  Zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewóz maszyn rolnych może nastręczać ogromnych problemów. Wychodząc naprzeciwko potrzebom i oczekiwaniom Kontrahentów, którzy muszą przetransportować przeróżne maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Przewóz maszyn rolnych – podobnie jak budowlanych – realizujemy z użyciem najwyższej klasy sprzętu. W każdym przypadku ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dobrze chronimy przewożone maszyny na czas przewozu. Troszczymy się o to, by nie uległy zniszczeniu. Doświadczenie, jakie mamy pozwala nam przewozić maszyny rolnicze w sposób, jaki nie stanowi zagrożenia dla osób naocznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w tej branży. Dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować przewóz maszyn rolnych. Zawierzając nam maszyny rolnicze, możesz być pewny, iż we wskazane miejsce trafią one w świetnym stanie i o ustalonej porze. Mamy wszystkie kwalifikacje oraz uprawnienia, jakie wymagane są do tego, żeby ogromne maszyny oraz sprzęty transportować zgodnie z aktualnymi przepisami.

  Transport niskopodwoziowy

  Szukają Państwo firmy, która zorganizuje profesjonalny transport maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz sprzętów rolnych. bądź samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, aby wszystko było bez zarzutu przygotowane? Szukają Państwo firmy oferującej usługi na najwyższym poziomie? Szukają Państwo takiej, jaka stawia na przyjazną politykę cenową? Warto postawić na stworzoną przez nas ofertę. Posiadamy doświadczenie w organizacji przewozu niskopodwoziowego różnorodnych pojazdów oraz maszyn. Pracujemy tak, żeby nasi Konsumenci byli naprawdę usatysfakcjonowani. Wiemy, jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży. Dlatego u nas kolosalny nacisk położony jest na bezpieczeństwo przewozu.

  Czemu warto zdecydować się na realizowany przez naszą firmę przewóz niskopodłogowy samochodów ciężarowych?

  W naszej szerokiej ofercie znalazł się także doskonale przygotowany transport samochodów ciężarowych. To znaczące pojazdy, które jednak w pewnych sytuacjach należy przewieźć w określone miejsce. Nie jest to łatwe. Samodzielne zorganizowanie takiego przewozu nieraz jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych Klientów, realizujemy bez zarzutu zorganizowany przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji używamy tylko najlepszej klasy pojazdy, jakie dopasowane są do transportowania tak dużych oraz ciężkich samochodów. Dokładnie przystępujemy do każdego zlecenia. Znaczny nacisk kładziemy na to, aby dotrzymywać wynegocjowanych z Kontrahentem terminów. Troszczymy się także o dogodną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, aby Klienci byli usatysfakcjonowani.Jeżeli szukają Państwo firmy, jaka profesjonalnie zorganizuje dla Państwa transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolniczych czy też samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, iż wybiorą firmę, która dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, szukają takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo transportu, nie ma na co czekać. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty. Zapewniamy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami i poznania bliżej naszej oferty.  Formularz kontaktowy  0 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych