Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując KOŃSKIE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Dlaczego transport niskopodwoziowy samochodów ciężarowych w naszym wykonaniu to właściwy wybór?

  Realizujemy również przewóz samochodów ciężarowych. To znaczące pojazdy, jakie jednak czasami należy przetransportować w określone miejsce. Nie jest to łatwe. Osobne zorganizowanie takiego przewozu nieraz jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, realizujemy bezbłędnie zorganizowany transport niskopodłogowy samochodów ciężarowych. Do jego realizacji używamy wyłącznie najwyższej klasy pojazdy, które dostosowane są do transportowania tak dużych i ciężkich aut. Dokładnie podchodzimy do każdego zlecenia. Wielkie znaczenie ma dla nas dotrzymanie uzgodnionych terminów. Dbamy również o dogodną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, żeby Klienci byli usatysfakcjonowani.Jeżeli szukają Państwo firmy, jaka kompetentnie zaaranżuje dla Państwa transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych bądź samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, która dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, poszukują takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo transportu, nie ma na co zwlekać. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, by przewóz odbył się bez najmniejszych problemów. Nie warto zwlekać – najlepiej od razu skontaktować się z nami.

  Transport niskopodłogowy

  Interesuje Państwa fachowo zorganizowany transport sprzętów budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz maszyn rolniczych. lub samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, aby wszystko było bez zarzutu przygotowane? Szukają Państwo firmy gwarantującej usługi na wysokim poziomie? Jednocześnie zależy Państwu na tym, by nie przepłacić? Stworzona przez nas oferta bezbłędnie odpowiada na wszystkie potrzeby i wymagania. Jesteśmy jednostką doświadczoną w transporcie niskopodłogowym przeróżnych pojazdów oraz maszyn. Pracujemy tak, żeby nasi Kontrahenci byli naprawdę zadowoleni. Wiemy, jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży. Właśnie dlatego u nas kolosalny nacisk położony jest na bezpieczeństwo przewozu.

  Przewóz niskopodwoziowy maszyn rolniczych

  Wiemy, że transport maszyn rolnych nie należy do najprostszych. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów, którzy muszą przetransportować różne maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Przewóz maszyn rolniczych – tak samo jak budowlanych – realizujemy z użyciem najlepszej klasy sprzętu. Zawsze dużą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa. Stosownie chronimy transportowane maszyny na czas przewozu. Troszczymy się o to, aby nie uległy uszkodzeniu. Używamy posiadane doświadczenie do transportu maszyn rolnych w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla innych członków ruchu drogowego. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w tej branży. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować przewóz maszyn rolniczych. Powierzając nam maszyny rolnicze, masz prawo być pewny, że we wskazane miejsce trafią one w świetnym stanie i o uzgodnionej porze. Mamy wszelkie kwalifikacje oraz uprawnienia, które niezbędne są do tego, by duże maszyny oraz sprzęty przewozić zgodnie z obligatoryjnymi rozporządzeniami.

  Dlaczego warto właśnie nam zlecić przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Oferujemy kompetentnie zorganizowany transport niskopodłogowy maszyn budowlanych. Dysponujemy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na wydajną i bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Mamy bogate doświadczenie, jakie zezwala nam bez komplikacji wozić nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę niekonwencjonalne. Jesteśmy firmą, jaka nie boi się nietypowych zleceń. Rozporządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym momencie. Regularnie przechodzą potrzebne przeglądy techniczne, a możliwe usterki są na bieżąco eliminowane. Dlatego transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Kontrahentem terminem.  Formularz kontaktowy  4 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych