Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Czemu przewóz niskopodwoziowy samochodów ciężarowych w naszym wykonaniu to właściwy wybór?

  Wykonujemy także przewóz samochodów ciężarowych. To znaczące pojazdy, jakie jednak niekiedy trzeba przetransportować w określone miejsce. Nie jest to łatwe. Osobne zorganizowanie takiego transportu często jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Konsumentów, wykonujemy bezbłędnie zorganizowany transport niskopodłogowy samochodów ciężarowych. Do jego realizacji używamy wyłącznie najlepszej klasy pojazdy, jakie dostosowane są do transportowania tak dużych i ciężkich samochodów. Do każdego powierzonego nam zadania przystępujemy niezwykle dokładnie. Duży nacisk kładziemy na to, by dotrzymywać uzgodnionych z Klientem terminów. Troszczymy się również o przystępną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, by Klienci byli usatysfakcjonowani.Jeżeli poszukują Państwo firmy, która profesjonalnie zaaranżuje dla Państwa transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych lub ewentualnie samochodów ciężarowych, potrzebują Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, jaka dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, poszukują takiej, jaka duży nacisk stawia na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co zwlekać. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Nie warto zwlekać – najlepiej już teraz skontaktować się z nami.

  Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych

  Wykonujemy w pełni profesjonalny przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Zarządzamy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na sprawną i bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które zezwala nam bez kłopotów wozić nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Dysponujemy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej odpowiednim momencie. Regularnie przechodzą niezbędne inspekcje techniczne, a możliwe usterki są na bieżąco eliminowane. Dlatego transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z uzgodnionym z Kontrahentem terminem.

  Przewóz niskopodłogowy

  Szukają Państwo firmy, która zorganizuje profesjonalny przewóz maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić transport maszyn rolnych. bądź samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, żeby wszystko było bez zarzutu przygotowane? Zależy Państwu na tym, by postawić na firmę, jaka pracuje zawsze na wysokim poziomie? Równolegle zależy Państwu na tym, aby nie przepłacić? Stworzona przez nas propozycja będzie dla Państwa. Mamy doświadczenie w organizacji przewozu niskopodwoziowego różnorodnych pojazdów oraz maszyn. Od samego początku kierowanej działalności znaczny nacisk kładziemy na całkowite zadowolenie tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Wiemy, jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży. Właśnie dlatego u nas ogromny nacisk położony jest na bezpieczeństwo transportu.

  Przewóz niskopodwoziowy maszyn rolniczych

  Wiemy, że transport maszyn rolniczych nie należy do najprostszych. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów, którzy muszą przewieźć rozmaite maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolniczych – podobnie jak budowlanych – realizujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. W dowolnym przypadku ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dobrze chronimy transportowane maszyny na czas transportu. Dbamy o to, żeby nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam przewozić maszyny rolnicze w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla osób naocznych. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w tej specjalizacji. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie planować przewóz maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolne, masz prawo być pewny, iż we wskazane miejsce trafią one w świetnym stanie i o uzgodnionej porze. Posiadamy wszystkie kwalifikacje i uprawnienia, które wymagane są do tego, żeby ogromne maszyny i sprzęty przewozić zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.  Formularz kontaktowy  1 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych