Firma transportowa obsługując PODLASKIE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie zaprojektowane instalacje, które wymagają dużej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich budynkach, jak i na gigantycznych obiektach. To naturalnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród różnych usług elektrycznych oferujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach komercyjnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych