Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując KAZIMIERZA WIELKA i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych

  Wykonujemy w pełni profesjonalny transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Zarządzamy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na wydajną oraz bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, jakie pozwala nam bez komplikacji przewozić nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy firmą, jaka nie boi się wyzwań. Dysponujemy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym momencie. Regularnie przechodzą niezbędne przeglądy techniczne, a prawdopodobne usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Klientem terminem.

  Dlaczego przewóz niskopodwoziowy samochodów ciężarowych w naszym wykonaniu to dobry wybór?

  W naszej szerokiej ofercie znalazł się również doskonale przygotowany przewóz aut ciężarowych. To znaczące pojazdy, jakie jednak nieraz trzeba przewieźć w określone miejsce. W rzeczywistości nie jest to proste. Samodzielne zorganizowanie takiego przewozu wielokrotnie jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych Kontrahentów, wykonujemy bezbłędnie zorganizowany transport niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji używamy wyłącznie najlepszej klasy pojazdy, jakie dopasowane są do przewożenia tak dużych i ciężkich samochodów. Każde zlecone nam zadanie traktujemy w rzeczywistości poważnie. Duży nacisk kładziemy na to, by dotrzymywać uzgodnionych z Klientem terminów. Troszczymy się także o dogodną politykę cenową. Staramy się przy ustalaniu stawek mieć na uwadze zadowolenie naszych Klientów.Jeśli szukają Państwo firmy, która kompetentnie zorganizuje dla Państwa transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolniczych lub ewentualnie aut ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, jaka dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, szukają takiej, która duży nacisk stawia na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co czekać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty. Gwarantujemy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Nie warto czekać – najlepiej już dziś skontaktować się z nami.

  Przewóz niskopodwoziowy

  Interesuje Państwa fachowo zorganizowany transport maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić transport sprzętów rolniczych. lub samochodów ciężarowych? Potrzebują Państwo mieć pewność, iż wszystko będzie dopracowane w najmniejszych szczegółach? Korzystają Państwo z usług wyłącznie tych firm, jakie świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie? Nie bez sensu będzie dla Państwa prowadzona przez firmę polityka cenowa? Nasza oferta doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby oraz wymagania. Mamy doświadczenie w organizacji przewozu niskopodwoziowego różnych pojazdów oraz maszyn. Pracujemy tak, żeby nasi Kontrahenci byli naprawdę zadowoleni. Wiemy, jak ogromna odpowiedzialność na nas ciąży. Z tego powodu dbamy o procedury bezpieczeństwa.

  Dlaczego przewóz niskopodłogowy maszyn rolniczych wykonywany przez naszą firmę to właściwy wybór?

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport maszyn rolnych ma prawo nastręczać dużych problemów. Wychodząc naprzeciwko potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy muszą przetransportować rozmaite maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolniczych – podobnie jak budowlanych – wykonujemy z użyciem najwyższej klasy sprzętu. Zawsze znaczną wagę przywiązujemy do spraw bezpieczeństwa. Stosownie chronimy przewożone maszyny na czas transportu. Dbamy o to, by nie uległy uszkodzeniu. Używamy posiadane doświadczenie do przewozu maszyn rolniczych w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla innych członków ruchu drogowego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, jacy posiadają wiedzę oraz umiejętności wymagane do pracy w tej specjalizacji. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie planować przewóz maszyn rolnych. Zawierzając nam maszyny rolne, możesz być pewien, iż we wskazane miejsce trafią one w świetnym stanie i o uzgodnionej porze. Posiadamy wszystkie kwalifikacje oraz uprawnienia, jakie niezbędne są do tego, aby duże maszyny i sprzęty przewozić zgodnie z obligatoryjnymi rozporządzeniami.  Formularz kontaktowy  1 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych