Firma transportowa obsługując KUJAWSKO-POMORSKIE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają dużej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby mogły prawidłowo funkcjonować potrzebują perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Oprócz tego wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na dużych budynkach.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zamówienia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały uporczywego serwisowania.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych