Firma transportowa obsługując ŚWIĘTOKRZYSKIE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych | Tani transport koparki;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych | Tani transport ciągnika rolniczego i kombajnu;
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep oraz beczkowozów i cystern | Tani transport samochodu ciężarowego;

 • Zadzwoń teraz ☎ 577 888 236

  W województwie świętokrzyskim, transport niskopodwoziowy realizujemy w miejscowościach i okolicach:


  Baćkowice, Bałtów, Bejsce, Bieliny, Bliżyn, Bodzechów, Bodzentyn, Bogoria, Brody, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Czarnocin, Daleszyce, Dwikozy, Działoszyce, Fałków, Gnojno, Górno, Gowarczów, Imielno, Iwaniska, Kielce, Kije, Klimontów, Kluczewsko, Koprzywnica, Krasocin, Kunów, Łączna, Łagów, Lipnik, Łoniów, Łopuszno, Łubnice, Małogoszcz, Masłów, Michałów, Miedziana Góra, Mirzec, Mniów, Morawica, Moskorzew, Nagłowice, Nowa Słupia, Nowiny, Nowy Korczyn, Obrazów, Oksa, Oleśnica, Opatowiec, Osiek, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pierzchnica, Połaniec, Radków, Radoszyce, Raków, Ruda Maleniecka, Rytwiany, Sadowie, Samborzec, Secemin, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko Kościelne, Słupia Konecka, Słupia, Smyków, Sobków, Solec Zdrój, Stąporków, Stopnica, Strawczyn, Suchedniów, Szydłów, Tarłów, Tuczępy, Wąchock, Waśniów, Wilczyce, Wiślica, Wodzisław, Wojciechowice, Zagnańsk, Złota.


  Skontaktuj się z nami klikając w miejscowość lub tutaj >>


  Czemu warto zdecydować się na wykonywany przez naszą firmę transport niskopodłogowy aut ciężarowych?

  W naszej ofercie znalazł się również doskonale przygotowany przewóz samochodów ciężarowych. To duże pojazdy, jakie jednak czasem należy przetransportować w określone miejsce. Nie jest to proste. Samodzielne zorganizowanie takiego transportu często jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Kontrahentów, realizujemy bezbłędnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji wykorzystujemy wyłącznie najlepszej klasy pojazdy, które dopasowane są do transportowania tak dużych oraz ciężkich aut. Każde powierzone nam zadanie traktujemy w rzeczywistości poważnie. Duże znaczenie ma dla nas dotrzymanie ustalonych terminów. Troszczymy się także o dogodną politykę cenową. Z całych sił staramy się przy ustalaniu stawek mieć na wzmiance zadowolenie naszych Kontrahentów.Jeżeli szukają Państwo firmy, jaka profesjonalnie zorganizuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolniczych lub ewentualnie aut ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, iż wybiorą firmę, która dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, szukają takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co czekać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy realizację przewozu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Nie warto zwlekać – najlepiej już teraz skontaktować się z nami.

  Czemu transport niskopodłogowy maszyn rolniczych wykonywany przez naszą firmę to dobry wybór?

  Zdajemy sobie sprawę z tego, iż transport maszyn rolnych ma prawo nastręczać dużych kłopotów. Wychodząc vis-a-vis potrzebom oraz wymaganiom Klientów, którzy muszą przetransportować różne maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolnych – tak samo jak budowlanych – wykonujemy z użyciem najwyższej klasy sprzętu. Stale dużą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa. Właściwie zabezpieczamy przewożone maszyny na czas przewozu. Dbamy o to, by nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam transportować maszyny rolne w sposób, jaki nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, jacy mają wiedzę i umiejętności wymagane do pracy w tej specjalizacji. Dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować przewóz maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolne, masz prawo być pewien, iż we wskazane miejsce dotrą one w świetnym stanie i o ustalonej porze. Posiadamy wszystkie kwalifikacje i uprawnienia, które wymagane są do tego, aby ogromne maszyny i sprzęty transportować zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.

  Czemu warto właśnie nam zlecić transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Realizujemy w pełni profesjonalny transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Dysponujemy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na efektywną i świetnie zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które zezwala nam bez problemów transportować nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy jednostką, która nie boi się wyzwań. Zarządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym czasie. Regularnie przechodzą potrzebne inspekcje techniczne, a ewentualne usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z uzgodnionym z Kontrahentem terminem.

  Przewóz niskopodwoziowy

  Chcą Państwo zlecić transport maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić transport sprzętów rolnych. bądź samochodów ciężarowych? Potrzebują Państwo mieć pewność, iż wszystko będzie dopracowane w najmniejszych szczegółach? Korzystają Państwo z usług tylko tych przedsiębiorstw, jakie świadczą usługi na faktycznie wysokim poziomie? Jednocześnie zależy Państwu na tym, by nie przepłacić? Przygotowana propozycja jest dla Państwa. Mamy doświadczenie w organizacji przewozu niskopodwoziowego różnych pojazdów oraz maszyn. Od samego początku naszej obecności na rynku troszczymy się o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży. Dlatego u nas obszerny nacisk położony jest na bezpieczeństwo przewozu.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych