Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując JĘDRZEJÓW i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Transport niskopodwoziowy maszyn rolnych

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że przewóz maszyn rolnych może nastręczać dużych problemów. Wychodząc vis-a-vis potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów, którzy muszą przewieźć rozmaite maszyny rolnicze, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolniczych – podobnie jak budowlanych – realizujemy z użyciem najlepszej klasy sprzętu. Nie bagatelizujemy kwestii bezpieczeństwa. Stosownie chronimy transportowane maszyny na czas przewozu. Dbamy o to, aby nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam transportować maszyny rolne w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności potrzebne do pracy w tej specjalizacji. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować transport maszyn rolniczych. Powierzając nam maszyny rolnicze, możesz być pewny, że we wskazane miejsce trafią one w świetnym stanie i o uzgodnionej porze. Mamy wszystkie kwalifikacje oraz uprawnienia, jakie niezbędne są do tego, by duże maszyny i sprzęty przewozić zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Transport niskopodwoziowy aut ciężarowych

  Nasza bogata propozycja to także doskonale zorganizowany transport aut ciężarowych. To duże pojazdy, które jednak w pewnych sytuacjach należy przetransportować w określone miejsce. W rzeczywistości nie jest to proste. Osobne zorganizowanie takiego przewozu w szeregu przypadków jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Konsumentów, wykonujemy perfekcyjnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji używamy wyłącznie najlepszej klasy pojazdy, które dopasowane są do przewożenia tak dużych i ciężkich samochodów. Sumiennie przystępujemy do każdego zlecenia. Duże znaczenie ma dla nas dotrzymanie uzgodnionych terminów. Troszczymy się również o dogodną politykę cenową. Staramy się przy ustalaniu stawek mieć na uwadze zadowolenie naszych Klientów.Jeśli poszukują Państwo firmy, jaka kompetentnie zaaranżuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych lub samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, iż wybiorą firmę, jaka dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani, poszukują takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo transportu, nie ma na co czekać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu, by bliżej poznać szczegóły oferty.

  Przewóz niskopodłogowy

  Poszukują Państwo firmy, która zorganizuje profesjonalny transport maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz maszyn rolniczych. bądź samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Zależy Państwu na tym, by postawić na firmę, która pracuje zawsze na wysokim poziomie? Nie bez sensu będzie dla Państwa prowadzona przez firmę polityka cenowa? Nasza oferta perfekcyjnie odpowiada na wszystkie potrzeby i wymagania. Mamy doświadczenie w organizacji przewozu niskopodwoziowego przeróżnych pojazdów i maszyn. Pracujemy tak, aby nasi Konsumenci byli naprawdę usatysfakcjonowani. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży. Z tego powodu troszczymy się o procedury bezpieczeństwa.

  Czemu warto właśnie nam powierzyć transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Wykonujemy w pełni profesjonalny przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Dysponujemy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na wydajną oraz bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, jakie pozwala nam bez problemów wozić nawet te maszyny, jakich rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy jednostką, która nie boi się nietypowych zleceń. Dysponujemy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym momencie. Regularnie przechodzą potrzebne przeglądy techniczne, a prawdopodobne usterki są na bieżąco eliminowane. Dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Kontrahentem terminem.  Formularz kontaktowy  6 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych