Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując MIŃSK MAZOWIECKI i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Transport niskopodwoziowy aut ciężarowych

  W naszej ofercie znalazł się również doskonale przygotowany przewóz samochodów ciężarowych. To znaczące pojazdy, które jednak w pewnych sytuacjach należy przewieźć w określone miejsce. Naprawdę nie jest to proste. Osobne zorganizowanie takiego przewozu w szeregu przypadków jest niemożliwe. Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych Kontrahentów, wykonujemy bezbłędnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji używamy tylko najlepszej klasy pojazdy, które dostosowane są do transportowania tak dużych oraz ciężkich aut. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy niezwykle dokładnie. Duży nacisk kładziemy na to, by dotrzymywać wynegocjowanych z Kontrahentem terminów. Troszczymy się także o dogodną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, aby Klienci byli zadowoleni.Jeżeli poszukują Państwo firmy, jaka profesjonalnie zaaranżuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych lub samochodów ciężarowych, potrzebują Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, która dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani, szukają takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo transportu, nie ma na co czekać. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu, żeby bliżej poznać szczegóły oferty.

  Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych

  Proponujemy kompetentnie zorganizowany transport niskopodłogowy maszyn budowlanych. Dysponujemy prywatnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na efektywną i doskonale zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które zezwala nam bez problemów wozić nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy jednostką, jaka nie boi się nietypowych zleceń. Rozporządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej odpowiednim czasie. Regularnie przechodzą wymagane inspekcje techniczne, a możliwe usterki są na bieżąco usuwane. Właśnie dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z uzgodnionym z Kontrahentem terminem.

  Transport niskopodwoziowy maszyn rolniczych

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że przewóz maszyn rolniczych bywa faktycznie mocno problematyczny. Wychodząc vis-a-vis potrzebom i wymaganiom Klientów, którzy muszą przetransportować różne maszyny rolnicze, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Przewóz maszyn rolnych – tak samo jak budowlanych – wykonujemy z użyciem najwyższej klasy sprzętu. Nie bagatelizujemy kwestii bezpieczeństwa. Porządnie chronimy transportowane maszyny na czas transportu. Dbamy o to, żeby nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam przewozić maszyny rolne w sposób, jaki nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w tej specjalizacji. Dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować transport maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolnicze, możesz być pewny, iż we wskazane miejsce trafią one w idealnym stanie i o uzgodnionej porze. Mamy wszystkie kwalifikacje i uprawnienia, jakie potrzebne są do tego, by ogromne maszyny oraz sprzęty przewozić zgodnie z aktualnymi przepisami.

  Przewóz niskopodłogowy

  Interesuje Państwa profesjonalnie zorganizowany przewóz sprzętów budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz maszyn rolniczych. bądź samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Zależy Państwu na tym, aby postawić na firmę, która pracuje zawsze na wysokim poziomie? Szukają Państwo takiej, która stawia na przyjazną politykę cenową? Nasza oferta doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby i wymagania. Jesteśmy firmą doświadczoną w transporcie niskopodłogowym przeróżnych pojazdów i maszyn. Od samego początku naszej aktywności na rynku troszczymy się o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni usatysfakcjonowany. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak obszerna odpowiedzialność na nas ciąży. Z tego powodu troszczymy się o procedury bezpieczeństwa.  Formularz kontaktowy  3 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych