Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując SOKOŁÓW PODLASKI i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Przewóz niskopodwoziowy maszyn rolniczych

  Wiemy, że transport maszyn rolnych bywa naprawdę mocno problematyczny. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Kontrahentów, którzy muszą przetransportować przeróżne maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolniczych – tak samo jak budowlanych – realizujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. Nie bagatelizujemy kwestii bezpieczeństwa. Stosownie chronimy przewożone maszyny na czas transportu. Troszczymy się o to, aby nie uległy uszkodzeniu. Używamy posiadane doświadczenie do przewozu maszyn rolniczych w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, jacy mają wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w tej branży. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować transport maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolnicze, masz prawo być pewien, że we wskazane miejsce trafią one w idealnym stanie i o ustalonej porze. Posiadamy wszystkie kwalifikacje i uprawnienia, które potrzebne są do tego, aby duże maszyny oraz sprzęty przewozić zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Przewóz niskopodwoziowy

  Potrzebują Państwo zlecić przewóz maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić transport sprzętów rolniczych. lub samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Korzystają Państwo z usług tylko tych firm, jakie świadczą usługi na faktycznie najwyższym poziomie? Nie bez sensu jest dla Państwa prowadzona przez firmę polityka cenowa? Stworzona przez nas oferta perfekcyjnie odpowiada na wszystkie potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy firmą doświadczoną w transporcie niskopodłogowym przeróżnych pojazdów oraz maszyn. Pracujemy tak, aby nasi Kontrahenci byli naprawdę zadowoleni. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromna odpowiedzialność na nas ciąży. Dlatego u nas kolosalny nacisk położony jest na bezpieczeństwo przewozu.

  Czemu warto właśnie nam zlecić transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Wykonujemy w pełni profesjonalny transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Dysponujemy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na sprawną oraz doskonale zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, jakie pozwala nam bez komplikacji przewozić nawet te maszyny, jakich rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy firmą, jaka nie boi się wyzwań. Rozporządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej odpowiednim czasie. Regularnie przechodzą potrzebne inspekcje techniczne, a możliwe usterki są na bieżąco eliminowane. Dlatego transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Klientem terminem.

  Czemu warto zdecydować się na wykonywany przez naszą firmę transport niskopodłogowy samochodów ciężarowych?

  Realizujemy także transport samochodów ciężarowych. To duże pojazdy, które jednak czasem trzeba przewieźć w określone miejsce. Nie jest to łatwe. Osobne zorganizowanie takiego transportu w szeregu przypadków jest niemożliwe. Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych Klientów, realizujemy nienagannie zorganizowany transport niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji wykorzystujemy wyłącznie najlepszej klasy pojazdy, które dostosowane są do transportowania tak dużych oraz ciężkich aut. Jakiekolwiek zlecone nam zadanie traktujemy naprawdę poważnie. Duży nacisk kładziemy na to, żeby dotrzymywać wynegocjowanych z Klientem terminów. Troszczymy się również o dogodną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, żeby Klienci byli zadowoleni.Jeżeli szukają Państwo firmy, jaka kompetentnie zaaranżuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolniczych lub też aut ciężarowych, potrzebują Państwo mieć pewność, iż wybiorą firmę, jaka dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani, szukają takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co czekać. Zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty. Zapewniamy, iż dołożymy wszystkich starań, aby transport odbył się bez najmniejszych kłopotów. Nie warto zwlekać – najlepiej od razu skontaktować się z nami.  Formularz kontaktowy  0 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych