Firma transportowa obsługując POMORSKIE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych | Tani transport koparki;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych | Tani transport ciągnika rolniczego i kombajnu;
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep oraz beczkowozów i cystern | Tani transport samochodu ciężarowego;

 • Zadzwoń teraz ☎ 500 624 222

  W województwie pomorskim, transport niskopodwoziowy realizujemy w miejscowościach i okolicach:


  Bobowo, Borzytuchom, Brusy, Cedry Wielkie, Cewice, Chmielno, Choczewo, Czarna Dąbrówka, Czarna Woda, Czarne, Czersk, Damnica, Debrzno, Dziemiany, Dzierzgoń, Dębnica Kaszubska, Gardeja, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Gniewino, Główczyce, Hel, Jastarnia, Kaliska, Karsin, Kobylnica, Koczała, Kolbudy, Konarzyny, Kosakowo, Kołczygłowy, Krokowa, Krynica Morska, Lichnowy, Linia, Liniewo, Lipnica, Lipusz, Lubichowo, Luzino, Miastko, Mikołajki Pomorskie, Miłoradz, Morzeszczyn, Nowa Karczma, Nowa Wieś Lęborska, Nowy Staw, Osieczna, Osiek, Ostaszewo, Parchowo, Pelplin, Potęgowo, Prabuty, Przechlewo, Przodkowo, Przywidz, Pszczółki, Reda, Rumia, Ryjewo, Rzeczenica, Sadlinki, Sierakowice, Skarszewy, Skórcz, Smołdzino, Smętowo Graniczne, Somonino, Sopot, Stara Kiszewa, Stare Pole, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Stegna, Studzienice, Stężyca, Subkowy, Suchy Dąb, Sulęczyno, Szemud, Sztum, Sztutowo, Słupsk, Tczew, Trzebielino, Trąbki Wielkie, Tuchomie, Ustka, Wicko, Władysławowo, Zblewo, Łeba, Łęczyce, Żukowo.


  Skontaktuj się z nami klikając w miejscowość lub tutaj >>


  Czemu warto właśnie nam powierzyć transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Realizujemy w pełni profesjonalny przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Dysponujemy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na efektywną i bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Mamy bogate doświadczenie, jakie pozwala nam bez problemów transportować nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Dysponujemy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym momencie. Regularnie przechodzą wymagane przeglądy techniczne, a ewentualne usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z uzgodnionym z Kontrahentem terminem.

  Dlaczego transport niskopodwoziowy samochodów ciężarowych w naszym wykonaniu to dobry wybór?

  Nasza bogata propozycja to również bardzo dobrze zorganizowany przewóz aut ciężarowych. To znaczące pojazdy, jakie jednak niekiedy trzeba przetransportować w określone miejsce. Naprawdę nie jest to łatwe. Samodzielne zorganizowanie takiego transportu wielokrotnie jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, wykonujemy perfekcyjnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy samochodów ciężarowych. Do jego realizacji wykorzystujemy tylko najlepszej klasy pojazdy, które dopasowane są do przewożenia tak dużych i ciężkich aut. Cierpliwie przystępujemy do każdego zlecenia. Znaczny nacisk kładziemy na to, by dotrzymywać uzgodnionych z Klientem terminów. Troszczymy się także o dogodną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, żeby Klienci byli zadowoleni.Jeśli szukają Państwo firmy, jaka kompetentnie zaaranżuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych lub samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, jaka dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, szukają takiej, jaka duży nacisk stawia na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co zwlekać. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami i poznania bliżej przygotowanej oferty.

  Dlaczego przewóz niskopodłogowy maszyn rolnych realizowany przez naszą firmę to dobry wybór?

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport maszyn rolnych ma prawo nastręczać dużych problemów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy muszą przetransportować rozmaite maszyny rolnicze, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Transport maszyn rolniczych – tak samo jak budowlanych – wykonujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. W dowolnym przypadku duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Odpowiednio zabezpieczamy przewożone maszyny na czas transportu. Dbamy o to, żeby nie uległy zniszczeniu. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam transportować maszyny rolne w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla osób naocznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności potrzebne do pracy w tej specjalizacji. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować transport maszyn rolniczych. Powierzając nam maszyny rolne, możesz być pewien, że we wskazane miejsce dotrą one w świetnym stanie i o ustalonej porze. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i uprawnienia, jakie potrzebne są do tego, aby duże maszyny oraz sprzęty transportować zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.

  Przewóz niskopodwoziowy

  Interesuje Państwa kompetentnie zorganizowany przewóz sprzętów budowlanych? A może chcą Państwo zamówić transport sprzętów rolnych. lub samochodów ciężarowych? Zależy Państwu na tym, ażeby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Poszukują Państwo firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie? Szukają Państwo takiej, jaka stawia na przyjazną politykę cenową? Warto zdecydować się na stworzoną przez nas ofertę. Jesteśmy jednostką doświadczoną w przewozie niskopodłogowym przeróżnych pojazdów oraz maszyn. Od samego początku naszej aktywności na rynku troszczymy się o to, aby każdy, kto zdecydował się nam uwierzyć był w pełni zadowolony. Wiemy, jak obszerna odpowiedzialność na nas ciąży. Właśnie dlatego u nas znaczny nacisk położony jest na bezpieczeństwo transportu.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych