Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując WOŁOMIN i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Przewóz niskopodwoziowy

  Potrzebują Państwo zlecić przewóz maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz maszyn rolnych. lub samochodów ciężarowych? Potrzebują Państwo mieć pewność, iż wszystko będzie dopieszczone w najmniejszych detalach? Korzystają Państwo z usług tylko tych firm, które świadczą usługi na faktycznie wysokim poziomie? Nie bez znaczenia jest dla Państwa prowadzona przez firmę polityka cenowa? Nasza oferta doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy firmą doświadczoną w przewozie niskopodłogowym przeróżnych pojazdów oraz maszyn. Pracujemy tak, żeby nasi Klienci byli naprawdę usatysfakcjonowani. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak obszerna odpowiedzialność na nas ciąży. Dlatego u nas ogromny nacisk położony jest na bezpieczeństwo transportu.

  Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych

  Realizujemy w pełni profesjonalny przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych. Zarządzamy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na wydajną i bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Mamy bogate doświadczenie, jakie zezwala nam bez problemów transportować nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę niekonwencjonalne. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Rozporządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej odpowiednim momencie. Regularnie przechodzą wymagane inspekcje techniczne, a ewentualne usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Kontrahentem terminem.

  Dlaczego warto zdecydować się na realizowany przez naszą firmę przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych?

  W naszej szerokiej ofercie znalazł się także doskonale przygotowany przewóz aut ciężarowych. To duże pojazdy, które jednak w pewnych momentach trzeba przetransportować w określone miejsce. W rzeczywistości nie jest to proste. Samodzielne zorganizowanie takiego transportu nieraz jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych Konsumentów, wykonujemy perfekcyjnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy samochodów ciężarowych. Do jego realizacji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy pojazdy, jakie dopasowane są do transportowania tak dużych oraz ciężkich samochodów. Każde zlecone nam zadanie traktujemy w rzeczywistości poważnie. Znaczny nacisk kładziemy na to, żeby dotrzymywać wynegocjowanych z Kontrahentem terminów. Troszczymy się również o dogodną politykę cenową. Staramy się tak ustalać stawki, żeby Klienci byli usatysfakcjonowani.Jeśli szukają Państwo firmy, która kompetentnie zaaranżuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolnych lub też samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, która dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani, poszukują takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo transportu, nie ma na co czekać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, iż dołożymy wszystkich starań, żeby transport odbył się bez najmniejszych kłopotów. Nie warto czekać – najlepiej od razu skontaktować się z nami.

  Czemu transport niskopodłogowy maszyn rolniczych wykonywany przez naszą firmę to właściwy wybór?

  Zdajemy sobie sprawę z tego, iż transport maszyn rolniczych ma prawo nastręczać ogromnych kłopotów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów, którzy muszą przewieźć rozmaite maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Przewóz maszyn rolniczych – tak samo jak budowlanych – realizujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Stale dużą wagę przywiązujemy do spraw bezpieczeństwa. Porządnie zabezpieczamy transportowane maszyny na czas przewozu. Troszczymy się o to, żeby nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, jakie mamy pozwala nam transportować maszyny rolnicze w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla osób naocznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, jacy mają wiedzę oraz umiejętności potrzebne do pracy w tej branży. Dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie planować przewóz maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolnicze, możesz być pewny, iż we wskazane miejsce dotrą one w świetnym stanie i o uzgodnionej porze. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i uprawnienia, jakie potrzebne są do tego, żeby ogromne maszyny oraz sprzęty przewozić zgodnie z aktualnymi przepisami.  Formularz kontaktowy  9 + 5

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych