Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując LESZNO i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Transport niskopodwoziowy

  Szukają Państwo firmy, która zorganizuje profesjonalny przewóz maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić przewóz sprzętów rolnych. bądź samochodów ciężarowych? Chcą Państwo mieć pewność, że wszystko będzie dopracowane w najmniejszych detalach? Korzystają Państwo z usług jedynie tych przedsiębiorstw, jakie świadczą usługi na naprawdę najwyższym poziomie? Równocześnie zależy Państwu na tym, by nie przepłacić? Stworzona przez nas oferta doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby i oczekiwania. Mamy doświadczenie w organizacji transportu niskopodwoziowego różnorodnych pojazdów i maszyn. Od samego początku naszej obecności na rynku dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas ciąży. Dlatego u nas ogromny nacisk położony jest na bezpieczeństwo transportu.

  Dlaczego warto właśnie nam powierzyć transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Oferujemy fachowo zorganizowany przewóz niskopodłogowy maszyn budowlanych. Zarządzamy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na sprawną oraz bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam bez komplikacji wozić nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę nietypowe. Jesteśmy jednostką, która nie boi się wyzwań. Dysponujemy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w idealnym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej trafnym momencie. Regularnie przechodzą potrzebne przeglądy techniczne, a możliwe usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Klientem terminem.

  Dlaczego transport niskopodłogowy maszyn rolniczych wykonywany przez naszą firmę to właściwy wybór?

  Wiemy, iż transport maszyn rolniczych bywa naprawdę mocno problematyczny. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Kontrahentów, którzy muszą przewieźć różne maszyny rolnicze, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Przewóz maszyn rolnych – podobnie jak budowlanych – realizujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. Stale dużą wagę przywiązujemy do spraw bezpieczeństwa. Dobrze chronimy przewożone maszyny na czas przewozu. Dbamy o to, aby nie uległy uszkodzeniu. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam przewozić maszyny rolne w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w tej specjalizacji. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie planować przewóz maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolnicze, masz prawo być pewien, iż we wskazane miejsce trafią one w idealnym stanie i o uzgodnionej porze. Mamy wszelkie kwalifikacje oraz uprawnienia, jakie potrzebne są do tego, by duże maszyny oraz sprzęty transportować zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami.

  Czemu warto zdecydować się na wykonywany przez naszą firmę przewóz niskopodłogowy samochodów ciężarowych?

  W naszej ofercie znalazł się także doskonale przygotowany transport aut ciężarowych. To duże pojazdy, które jednak w pewnych momentach należy przetransportować w określone miejsce. Naprawdę nie jest to proste. Osobne zorganizowanie takiego przewozu wielokrotnie jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych Konsumentów, wykonujemy perfekcyjnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji używamy tylko najlepszej klasy pojazdy, jakie dostosowane są do transportowania tak dużych i ciężkich aut. Sumiennie przystępujemy do każdego zlecenia. Duży nacisk kładziemy na to, żeby dotrzymywać wynegocjowanych z Kontrahentem terminów. Dbamy także o dogodną politykę cenową. Staramy się przy wyznaczaniu stawek mieć na wzmiance zadowolenie naszych Kontrahentów.Jeżeli szukają Państwo firmy, która kompetentnie zorganizuje dla Państwa transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolniczych lub samochodów ciężarowych, potrzebują Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, która dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni, szukają takiej, która duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co zwlekać. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy realizację przewozu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami oraz poznania bliżej przygotowanej oferty.  Formularz kontaktowy  0 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych