Transport niskopodwoziowy ☎ 698 477 444 ➤ Firma transportowa obsługując CHOJNICE i okolice, oferuje niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i leśnych oraz samochodów ciężarowych i TIR.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe oferując niskopodłogowy transport specjalistyczny oraz rozsądny koszt i indywidualne ceny na:

 • transport ciężarowy maszyn budowlanych i leśnych między innymi transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców drogowych, kruszarek, wiertnic, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, ładowarek obrotowych;
 • transport ciężarowy maszyn rolniczych między innymi transport kombajnów, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep rolniczych, ładowarek teleskopowych, wodzideł budowlanych / wodzideł technologicznych, maszyn leśnych);
 • transport samochodów ciężarowych oraz TIR, ciągników siodłowych i naczep ciężarowych oraz beczkowozów i cystern;

 • Dlaczego warto zdecydować się na wykonywany przez naszą firmę przewóz niskopodłogowy samochodów ciężarowych?

  W naszej szerokiej ofercie znalazł się również doskonale przygotowany przewóz samochodów ciężarowych. To znaczące pojazdy, jakie jednak w pewnych sytuacjach należy przewieźć w określone miejsce. Nie jest to łatwe. Samodzielne zorganizowanie takiego transportu niejednokrotnie jest niemożliwe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Kontrahentów, realizujemy perfekcyjnie zorganizowany przewóz niskopodłogowy aut ciężarowych. Do jego realizacji używamy tylko najwyższej klasy pojazdy, jakie dostosowane są do przewożenia tak dużych oraz ciężkich aut. Do każdego powierzonego nam zadania przystępujemy niezwykle dokładnie. Znaczny nacisk kładziemy na to, aby dotrzymywać uzgodnionych z Kontrahentem terminów. Troszczymy się również o przystępną politykę cenową. Staramy się przy wyznaczaniu stawek mieć na uwadze zadowolenie naszych Kontrahentów.Jeżeli poszukują Państwo firmy, jaka kompetentnie zorganizuje dla Państwa przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych, rolniczych lub samochodów ciężarowych, chcą Państwo mieć pewność, że wybiorą firmę, która dołoży wszystkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani, poszukują takiej, jaka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo przewozu, nie ma na co zwlekać. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy realizację transportu niskopodłogowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami i poznania bliżej przygotowanej oferty.

  Czemu przewóz niskopodłogowy maszyn rolnych wykonywany przez naszą firmę to dobry wybór?

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport maszyn rolnych ma prawo nastręczać ogromnych problemów. Wychodząc naprzeciwko potrzebom oraz wymaganiom Kontrahentów, którzy muszą przetransportować rozmaite maszyny rolne, wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty. Przewóz maszyn rolnych – podobnie jak budowlanych – realizujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. Stale znaczną wagę przywiązujemy do spraw bezpieczeństwa. Porządnie zabezpieczamy przewożone maszyny na czas przewozu. Troszczymy się o to, by nie uległy zniszczeniu. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam transportować maszyny rolne w sposób, jaki nie stanowi zagrożenia dla osób naocznych. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w tej branży. Dlatego jesteśmy w stanie tak niezawodnie organizować przewóz maszyn rolnych. Powierzając nam maszyny rolnicze, masz prawo być pewien, że we wskazane miejsce dotrą one w świetnym stanie i o ustalonej porze. Mamy wszystkie kwalifikacje i uprawnienia, jakie potrzebne są do tego, żeby ogromne maszyny i sprzęty przewozić zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Dlaczego warto właśnie nam powierzyć transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych?

  Proponujemy fachowo zorganizowany transport niskopodłogowy maszyn budowlanych. Zarządzamy własnym zapleczem samochodowym, co pozwala nam na wydajną oraz bardzo dobrze zorganizowaną pracę. Posiadamy bogate doświadczenie, które zezwala nam bez komplikacji przewozić nawet te maszyny, których rozmiary są naprawdę niekonwencjonalne. Jesteśmy jednostką, jaka nie boi się nietypowych zleceń. Rozporządzamy flotą pojazdów najlepszych marek. Wszystkie są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, przez co nie zawodzą w najmniej odpowiednim momencie. Regularnie przechodzą wymagane inspekcje techniczne, a prawdopodobne usterki są na bieżąco usuwane. Dlatego transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych w naszym wykonaniu realizowany jest zgodnie z ustalonym z Klientem terminem.

  Przewóz niskopodwoziowy

  Interesuje Państwa profesjonalnie zorganizowany transport maszyn budowlanych? A może chcą Państwo zamówić transport maszyn rolniczych. bądź samochodów ciężarowych? Chcą Państwo mieć pewność, iż wszystko będzie dopieszczone w najmniejszych niuansach? Zależy Państwu na tym, by postawić na firmę, która pracuje zawsze na wysokim poziomie? Nie bez znaczenia będzie dla Państwa prowadzona przez firmę polityka cenowa? Nasza oferta doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Posiadamy doświadczenie w organizacji transportu niskopodwoziowego przeróżnych pojazdów i maszyn. Od samego początku naszej aktywności na rynku troszczymy się o to, aby każdy, kto zdecydował się nam uwierzyć był w pełni zadowolony. Wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas ciąży. Dlatego u nas ogromny nacisk położony jest na bezpieczeństwo przewozu.  Formularz kontaktowy  3 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla usług transportowych